خانه | شرح احوال | لی براور

لی براور

لی براور
Brower – Lee

متخصص و مربی ثروت‌اندوزی، نویسنده و استاد. “لی” سنگ شکرگزاری را در فیلم راز، معرفی می‌کند. او مبتکر “تجربه یک چهارم زندگی” است.
او یک معلم دانشمند و مربی افرادی است که می‌خواهند شرکت تأسیس کنند.
“لی” بیش از ۳۰ سال است که به مردم آموزش می‌دهد چگونه دارایی‌هایشان از قبیل؛ دانش، تجربه، خوشنامی، ارتباطات، مهارت‌ها، استعدادها، ارزش‌ها و عادت‌ها را بازشناسی کنند و به کار گیرند.

مترجم

درباره‌ی آگاه فیلم

"آگاه فیلم" AgahFilm، به‌عنوان اولین "شبکه آموزش مجازی سینما"، از 1383 و با شماره ثبت 1392 رسمأ فعالیت خود را آغاز کرد. "سینما" یک رسانۀ دیداری - شنیداری مبتنی بر فناوری است که به‌وسیلۀ آن فعالیت اقتصادی صورت می‌گیرد و هم‌چنین قابلیت استفاده هنری را داراست. یک "اثر سینمایی" که "فیلم سینمایی" نامیده می‌شود، از عناصر "تصویر" (به صورت مجموعه‌ای از فریم‌ها) و "صدا" (گفت‌وشنود، صدای محیط و موسیقی) تشکیل شده است. یک "فیلم" بر اساس فیلم‌نامه و توسط کارگردان، با هزینۀ تهیه‌کننده و مجموعه‌ای از بازیگرها، فیلم‌بردار، مدیر تولید و عوامل فنی و هنری دیگر ساخته می‌شود. "سینما" جدیدترین شاخۀ هنر، معروف به "هنر هفتم" است که امروزه یکی از عمومی‌ترین و محبوب‌ترین تولیدات هنری را ارائه می‌کند. "سینما" هم‌چنین به محل پخش عمومی فیلم سینمایی نیز گفته می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید