خانه | شرح احوال | دکتر مایکل برنارد بک‌ویث

دکتر مایکل برنارد بک‌ویث

دکتر مایکل برنارد بک‌ویث
Beckwith – Dr. Michael Bernard

رؤیابین. مایکل در سال ۱۹۸۶ “مرکز بین‌المللی عشق الهی” را تأسیس کرد.
بک‌ویث این عبارت را راجع به قانون جذب نقل می‌کند که: “آفرینش همیشه اتفاق می‌افتد. هر بار که شخصی فکری دارد و یا یک مدت طولانی، یک جور فکر می‌کند، آن شخص در روند خلقت قرار دارد و چیزی از دل آن افکار آشکار خواهد شد.
“دکتر بک‌ویث، یک ترقی‌خواه مذهبی است که روش تفکر دعای علمی را در همایش‌ها و سمینارهایش استفاده می‌کند، و مراقبه را تعلیم می‌دهد.
او مبتکر یک بیانیه‌ی صلح است.
“زندگی رؤیایی”، “الهام قلب”، “چهل روز ذهن سریع؛ روح سریع” از سری کتاب‌های اوست.

مترجم

درباره‌ی آگاه فیلم

"آگاه فیلم" AgahFilm، به‌عنوان اولین "شبکه آموزش مجازی سینما"، از 1383 و با شماره ثبت 1392 رسمأ فعالیت خود را آغاز کرد. "سینما" یک رسانۀ دیداری - شنیداری مبتنی بر فناوری است که به‌وسیلۀ آن فعالیت اقتصادی صورت می‌گیرد و هم‌چنین قابلیت استفاده هنری را داراست. یک "اثر سینمایی" که "فیلم سینمایی" نامیده می‌شود، از عناصر "تصویر" (به صورت مجموعه‌ای از فریم‌ها) و "صدا" (گفت‌وشنود، صدای محیط و موسیقی) تشکیل شده است. یک "فیلم" بر اساس فیلم‌نامه و توسط کارگردان، با هزینۀ تهیه‌کننده و مجموعه‌ای از بازیگرها، فیلم‌بردار، مدیر تولید و عوامل فنی و هنری دیگر ساخته می‌شود. "سینما" جدیدترین شاخۀ هنر، معروف به "هنر هفتم" است که امروزه یکی از عمومی‌ترین و محبوب‌ترین تولیدات هنری را ارائه می‌کند. "سینما" هم‌چنین به محل پخش عمومی فیلم سینمایی نیز گفته می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید