خانه | اصناف و مشاغل | هتل ایران
سیف دات آی آر: مربی و مشاور فیلم‌سازی

هتل ایران

 

هتل ایران – مشهد
1935.JPG
آدرس مشهد،خیابان شهید اندرزگو، نرسیده به چهارراه خسروی
مختصات نوع : هتل چهار ستاره گرید A

هتل چهار ستاره ایران با سابقه ای ۴۰ ساله، از قدیمی ترین هتل ها در مشهد و در صنعت میهمانداری می باشد که در خیابان شهید اندرزگو ( خسروی نو، یکی از خیابان های مرکزی شهر مشهد، و به فاصله ۵ دقیقه پیاده روی تا حرم مطهر امام رضا (ع) – باب الجواد قرار دارد؛ نزدیکی هتل به مراکز عمده خرید بازار رضا، بازار مرکزی و بازار جنت و هم چنین اماکن تاریخی و دیدنی مشهد، موزه های آستان قدس رضوی، آرامگاه و موزه نادری و پارک کوهسنگی، امکان خریدی راحت و بازدید از این اماکن را برای میهمانان عزیز فراهم کرده است.

ایران هتل طی سال ها خدمت رسانی به زایران مشهد الرضا و میهمانان گرامی، با چند مرحله بازسازی ساختمان و هم چنین افزودن بنا ها و قسمت های جدید، سعی در افزایش و بهبود این خدمات و ایجاد فضاهای اقامتی زیبا تر و آرام تر داشته است.

آخرین بازسازی اتاق ها در بهمن ۱۳۸۸ به اتمام رسید که حاصل آن تغییر کامل دکوراسیون و تجهیزات اتاق ها و ایجاد طبقاتی با رنگ های متفاوت، هم چنین نصب صندوق امانات اختصاصی در تمام اتاق های هتل بود.

هم چنین هیات مدیره هتل با توجه به نقش آموزش در خدمت رسانی، علاوه بر بهبود وضعیت فیزیکی هتل، با اعزام کارمندان و پرسنل بخش های مختلف به دوره های آموزشی هتلداری، سعی در ارتقای هر چه بیشتر خدمات ارائه شده داشته اند.

از سایر اقدامات قابل ذکر در این زمینه استفاده از مشاور و کارشناس بهداشت در تمام قسمت های هتل می باشد.

مدیریت و کارکنان ایران هتل در تلاشند تا محیطی آرام، زیبا و امن را جهت اقامت میهمانان عزیز فراهم آورند

درباره‌ی خراسون

دیدگاهتان را بنویسید