هفت وظیفه یک فیلم‌ساز

«هفت وظیفه یک فیلم‌ساز»
The Seven Task of a Filmmaker

مشخصات محصول

فرمت: MP4
مدت: ۳۱۸ ثانیه
مخاطب: دانشجویان، فیلم‌نامه‌نویسان و فیلم‌سازان
هدف: از جمله اهداف، تجریه و تحلیل «هفت وظیفه یک فیلم‌ساز» به عنوان اصلی‌ترین وظایف که به ظاهر هیچ ربطی که سینما هم ندارد.
به روایت: مجید سیف العلمایی

هفت وظیفه یک فیلم‌ساز

۱٫ برنامه ریزی
برنامه ریزی فرآیندی دقیق برای مشخص کردن این است که چه کاری باید انجام دهیم. عمل بدون برنامه ریزی، علت هر شکست است. عملی که پیش از آن برنامه ریزی باشد معمولاً علت هر موفقیت است.
فکرتان را روی کاغذ بنویسید. جزء جزء هدف یا مقصد و هر گامی را که برای رسیدن به آن باید بردارید یادداشت کنید.
۲٫ سازماندهی
سازماندهی عبارت است از فرآیند گردهم آوردن کارکنان و منابع لازم برای اجرای نقشه و رسیدن به هدف.
۳٫ کارگزینی
نفراتی را که برای تحقق بخشیدن به طرح خود نیاز دارید تا به نتیجه‌ی دلخواه خود برسید جذب و نگهداری کنید. توانایی شما برای به‌کارگماری و نگهداری کارکنان مناسب تا ۹۵ درصد در موفقیت نهایی شما اثر دارد. بیشتر شکست و عقیم ماندن شما ناشی از به کارگیری آدم های نامناسب در پست های کلیدی است.
۴٫ تفویض اختیار
تفویض اختیار، مهارت واگذار کردن کار درست به شخص درست در راه درست است.
۵٫ نظارت
نظارت فرآیندی است که اطمینان ایجاد می‌کند کار به موقع و با بودجه مناسب انجام شده است. واگذاری کارها کناره گیری از کار نیست. شما هنوز هم مسئول نتایج قلمداد می‌شوید. هر چه کار مهم تر باشد، اهمیت بیشتری دارد که آن را از نزدیک اداره کنید.
۶٫ اندازه گیری
لازمه اندازه گیری به کاربردن سیستم خاص است. این یعنی مقیاس ها و اعداد برای هر بخش از کار که شامل اعمال استانداردهای انجام کار برای هر بخش از آن است.
۷٫ گزارش
همیشه همه افراد کلیدی داخل و خارج کسب‌وکارتان را با اطلاع کنید.یکی از مهم‌ترین مسئولیت‌های مدیریت، گزارش دادن به کارکنانی است که در رده مختلف سازمان هستند.دست کم ۹۵ درصد مشکلات هر شرکت را می‌توان به ارتباطات ضعیف و موهوم مربوط دانست. کارکنان از اتفاقات یا اطلاعاتی که برای توانایی آن ها حیاتی است تا کارشان را به درستی انجام دهند بی اطلاع اند.

در باره سیف دات آی آر

به سامانه راهبردی و کاربردی “مربی و مشاور فیلم‌سازی” خوش آمدید. مجید سیف العلمایی هستم. مدیر این سامانه. خوشحالم که این جا هستید و این سامانه را انتخاب کرده اید. امیدوارم از مطالب، تصاویر، صداها و ویدئوهای آن لذت ببرید. پوشیده نماند: جملگی اطلاعات مربوط به “آگاه فیلم”، “مهراف”، “آگاه پارت”، “سایت هنری خراسان” و “خراسون دات کام” را یک جا در این وب (مربی و مشاور فیلم‌سازی) می‌توانید پیدا کنید. لطفا، حتما با ما در تماس باشید: sayfdotir at gmail.com

مراحل خرید فایل دانلودی
اگر محصول را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

دیدگاهی بنویسید

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد

0

محصولات فروخته شده پس گرفته می‌شود. رد کردن

از پیوندتان به کمپین اطلاع رسانی خرسندیم.