قوانين و مقررات “سيف دات آي آر” (مربي و مشاور فيلم‌سازي)

کليه کاربراني که قصد عضويت و خريداري از سامانه “سيف دات آي آر” (مربي و مشاور فيلم‌سازي را دارند ، بايد مفاد اين توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضويت و خريد از سايت کنند.

عضويت در سايت و يا خريد از آن به منزله مطالعه و قبول شرايط خريد و عضويت و قوانين و مقررات مربوطه است.
1
افراد براي عضويت در سايت بايد به قسمت عضويت مراجعه کنند. در اين مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام‌خانوادگي، رمز عبور و آدرس پست الکترونيکي، لينک تاييد عضويت براي آنان ارسال مي‌شود که کاربران با کليک نمودن آن، مراحل عضويت را تاييد مي‌کنند.
2
کاربر بايد رمز عبور و نام کاربري خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، مي‌تواند براي ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جديد اقدام کند.
3
کاربر بايد آدرس پست الکترونيک خود را به همراه ساير اطلاعات درخواستي به‌طور صحيح اعلام نموده و مسئوليت ثبت اشتباه و يا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.
4
عضويت در سامانه “سيف دات آي آر” (مربي و مشاور فيلم‌سازي رايگان است.
5
فرايند خريد از سايت توسط کاربر به اين شرح است:
5-1
بازديد از کالاها و خدمات ارائه شده در سايت
5-2
پرداخت مبلغ معين ( يا اعمال کوپن تخفيف) به‌صورت آنلاين توسط خريدار
5-3
ارسال رسيد کالا و خدمات خريداري شده در قالب ايميل و يا به‌صورت پيامک به آدرس پست الکترونيک و يا شماره تلفن همراه کاربر توسط “سيف دات آي آر” (مربي و مشاور فيلم‌سازي)
5-4
ارسال کالا توسط “سيف دات آي آر” (مربي و مشاور فيلم‌سازي) با پيک يا پست
6
چنانچه خريدار با هويت غيرواقعي اعم از نام، نام خانوادگي و … اقدام به خريد کند و موضوع مشخص شود، مديرسبز حق دارد سفارش را باطل کند.
7
حق امتياز کليه کالاهاي اين سامانه “سيف دات آي آر” (مربي و مشاور فيلم‌سازي) براي تهيه کننده اثر محفوظ بوده و کليه کالاها داراي مجوز رسمي از وزارت ارشاد است و هرگونه کپي‌برداري يا استفاده از بخش يا کل مطالب کالاها غيرمجاز بوده و پيگرد قانوني دارد.
8
“سيف دات آي آر” (مربي و مشاور فيلم‌سازي اطلاعات زير را به‌منظور آگاهي کاربر در اختيار آنان قرار مي‌دهد:
8-1 مشخصات فني و ويژگي‌هاي کاربردي کالا
8-2 تعيين کليه هزينه‌هايي که براي خريد کالا بر عهده مشتري است.
8-3 مدت زمان اعتبار پيشنهادهاي ارائه شده
9
اختلال در سرويس اينترنت و يا هر رويدادي که باعث شود ايميل حاوي کد خريد از “سيف دات آي آر” (مربي و مشاور فيلم‌سازي) به کاربر نرسد موجب از بين رفتن حق کاربر نمي‌شود.
10
کاربر نبايد در سايت ( تالار گفت‌وگو و يا هر قسمت ديگر) اظهاراتي (Comment) را بگذارد و‌ يا اقدامي نمايد که مبين نقض حقوق اشخاص ديگر باشد و يا عمل مجرمانه‌اي را به دنبال داشته باشد. همچنين کاربران نبايد در خصوص امور مذهبي و سياسي در اين سايت اظهار نظر کنند. چنانچه هر يک از کاربران اين ماده را رعايت نکنند، بلافاصله از سايت اخراج شده و چنانچه خريدي انجام داده باشند، وجه واريزي به آنان مسترد نمي‌شود. همچنين کاربر (عضو) حق استفاده از اين سايت را از دست مي‌دهد.

نظر بدهید


logo-samandehiمحصولات فروخته شده پس گرفته می‌شود. رد کردن